Noworoczny nabór Poznań

Serdecznie zapraszamy na zajęcia Capoeira od podstaw. Nowy noworoczny nabór do sekcji początkującej rozpoczyna się 4 stycznia.

Nie ważna jest forma, czy stopień sprawności fizycznej, na treningu skupiamy się na: rozciąganiu, poprawie kondycji, koordynacji, gibkości itp.
Capoeira to brazylijska sztuka walki łącząca w sobie akrobatykę, muzykę oraz kulturę afro-brazylijską. Można dobrać ilość treningów z podziałem na grupy wiekowe. Zachęcamy również rodziców to wspólnych treningów z dziećmi. Zajęcia prowadzi instruktor z ponad 19-letnim doświadczeniem zdobytym na terenie Europy i Brazylii (kliknij TUTAJ aby dowiedzieć się więcej). Capoeira jest sztuką walki, dlatego również odbywają się treningi kontaktowe. Ponadto organizujemy lekcje muzyczne oraz treningi akrobatyczne dla dzieci i dorosłych, również osób początkujących. Zachęcamy do przyjścia na bezpłatne zajęcia próbne, aby samemu przekonać się co trenujemy, jak wyglądają zajęcia i jaka panuje atmosfera. Capoeira to również podróże, ciekawi ludzi oraz dużo radości. Oprócz regularnych treningów praktykujemy oraz propagujemy kulturę afro-brazylijską, tańczymy sambę, także Forró (brazylijski taniec, podobny do salsy). Z nami nie będziesz się nudzić ! 🙂

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu, kliknij TUTAJ.

GRAFIK kliknij TUTAJ

TRENUJ CAPOEIRA!

TRENUJ CAPOEIRA! We wrześniu ruszają zapisy do grupy poczatkującej dla dzieci, młodzieży i dorosłych (również rodziców). Jest możliwość trenowania z dziećmi podczas wspólnych zajęć. Dokładny grafik tutaj: https://bit.ly/2N4tBJq . Capoeira da Ci sprawność o jakiej marzysz. Nauczy Cię walki i rytmu, zjednoczy Twój umysł i ciało, a zdrowie i dobre samopoczucie to skutki uboczne jej trenowania. Warto spróbować.

Opublikowany przez Capoeira Camangula Poznań Środa, 29 sierpnia 2018