Akrobatyka Poznań, zajęcia akrobatyczne dla dzieci w Poznaniu

Capoeira to również akrobatyka, na którą poświęcamy oddzielny trening na salce z matami. Są to zajęcia akrobatyczne dla dzieci i dorosłych od podstaw , a wraz z poziomem zaawansowania również bardziej wymagające ewolucje. Akrobatyka Poznań dla dzieci i dorosłych zyskała kolejne miejsce na mapie poznańskich klubów, gdzie możną rozwijać swoje umiejętności. Capoeira to połączenie sztuki walki, muzyki oraz akrobatyki, która ją upiększa.

Trening akrobatyczny dla początkujących, zajęcia akrobatyczne dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych

Zaczynamy od zupełnych podstaw, czyli gwiazdy, stania na rękach, przewrotów itp. Pracujemy nad koordynacją, równowagą, aby
przejść do nauki bardziej skomplikowanych elementów akrobatycznych znanych w Capoeira jako: raiz, revesao, macaco, finta meia lua de compasso, sdobrado, relogio, tciozora, berimbau, arrmada com martelo, arrmada dupla, mariposa, martelo chutado, salto itp. Akrobatyka dla dzieci Poznań to również skomplikowane elementy.

Kto może ćwiczyć akrobatykę ? Czy zajęcia akrobatyczne są również dla początkujących?

Każdy bez względu na formę i sprawność. Dlaczego? To proste, na treningach od podstaw ( i dla zaawansowanych) skupiamy się nad wzmocnieniem i skoordynowaniem naszych ruchów zanim zaczniemy ćwiczyć elementy akrobatyczne. Pracujemy dużo z własnym ciałem, a już po miesiącu są widoczne efekty. Dużo się rozciągamy. Dzieciom przychodzi to dość łatwo, ale również rodzice czerpią z tych zajęć dużo radości, zwłaszcza kiedy efekty są widoczne w krótkim czasie. Trenować można zacząć w dowolnym wieku, a nawet trzeba 🙂 Zajęcia prowadzi doświadczony instruktor z ponad osiemnastoletnim doświadczeniem.